World Of Beauty & Spa 2013 Jaro O2 arena

PVA EXPO PRAHA PRAHA 9 LETŇANY
14. 15. 3. 2014

MISTROVSTVÍ ČR A MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ V NAIL ARTU
–PÁTEK– 14. 3. 2014

nail art

Areál PVA EXPO PRAHA – (Praha 9 – Letňany) – PÁTEK – 14. března 2014

Pravidla pro účast v soutěži NAIL ART a odměňování soutěžících:

Soutěžící se dostaví 14. 3. 2014 v 9.00 - 9.30 s dokladem totožnosti k registraci k podiu. Kopie  dokladů 
o odborné způsobilosti soutěžící zašle společně s přihláškou k soutěži. Soutěžící si přivede vlastní modelku
(alespoň 16 let), nástroje,  materiál a lampu.

Vítěz s českým státním občanstvím se stane mistrem České republiky, pro další úspěšné účastníky obou soutěží budou zajištěny kromě pohárů, diplomů i věcné ceny. Zahraniční nehtoví designeři budou pracovat paralelně s českými účastníky obou mistrovství, nejlepší z nich budou odměněni „Pohárem veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA”. Soutěž bude hodnotit odborná porota s účastí dosavadních úspěšných reprezentantů ČR i zahraničních designerů pod vedením Denisy Pýchové a Valentiny Rozínkové.

Úkol pro soutěžící: Pro soutěž je určeno téma „ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU”.

Pravidla pro hodnocení soutěžících:
V průběhu pracovního času 2 hodiny musejí účastníci nazdobit nehty. Může se pracovat s barvami, laky, materiálem pro nail art, štrasovými kameny, dekoracemi, drahými kameny, pery, foliemi. Může být použit barevný akryl a gel, není dovoleno používat air brush. Používají se ploché techniky zdobení. Přes design se musí protáhnout prsten, aniž by design poškodil. Design by měl ladit s celkovým outfitem. Kostýmy budou oceněny zvlášť. Může být použit vrchní lak. Také nákres designu může být na stole. Motiv tvorby by měl soutěžící sdělit porotě.

Kriteria hodnocení:
Kvalita stylu, kompozice stylu, barevné provedení, know-how, kontinuita tématu, kreativita a originalita, stupeň obtížnosti, kvalita zhotovení a čistota, prezentace kostýmu, celkový dojem. Soutěžící obdrží diplomy, poháry
(1. – 3. místo) medaile, květiny, věcné dary a možnosti postupu na soutěž v Trenčíně a Norimberku.

Pro další dotazy můžete kontaktovat pořadatele:

Ing. Lenka Konečná
EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o.
Smaragdová 322
CZ-154 00 Praha 5
Tel: +420 602 354 615
Fax: +420 257 941 702

WEB: www.WorldOfBeauty.cz

NAIL ART - Přihláška na mistrovství pořádané 14. 3. 2014 v PVA EXPO PRAHA - PRAHA 9 - LETŇANY
při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 JARO

Sponzoři:

sponzori nail art

MistrovstvÍ ČR v MANIKÚŘE
–SOBOTA– 15. 3. 2014

Areál PVA EXPO PRAHA – (Praha 9 – Letňany) – SOBOTA – 15. března 2014

Pravidla pro účast v mistrovské soutěži v MANIKÚŘE:

Soutěžící se dostaví 15. 3. 2014 v 8.30 – 9.00 hod s dokladem totožnosti k registraci k podiu.
Svoji odbornou způsobilost je soutěžící povinen prokázat na základě Osvědčení o vyškolení v oboru (platí pouze osvědčení s akreditací MŠMT), případně jiným dokladem o absolvování příslušného vzdělání (maturitní vysvědčení, výuční list v oboru manikúry). Kopie  dokladů  o odborné způsobilosti soutěžící zašle společně s přihláškou k soutěži.

Soutěžící je povinen si na soutěž zajistit:

  1. Vlastní modelku. Modelce musí být alespoň 16 let.
  2. Produkty pro práci - dezinfekci, odlakovač, odstraňovač nehtové kůžičky, laky ( podlak, nadlak, laky na francouzskou manikúru), korekční odlakovací tužka, přípravky k mytí nehtů, atd.
  3. Červený lak zajistí pořádající firma Alessandro – možno použít gel-lak nebo strip-lak.
  4. Pracovní materiál - lampu (osvětlení pracovní plochy), běžné pomůcky pro práci manikérky - např. manikérní miska, zatlačovače kutikul - dřevěné, nebo kovové zatlačovače. Pokud bude soutěžící potřebovat teplou vodu na koupel a odmočení nehtů, musí si zajistit termosku s teplou vodou, ručník.

Průběh  soutěže:
modelky soutěžících se dostaví na zahájení soutěže s červeně nalakovanými nehty, po zahájení soutěže soutěžící obě ruce dokonale odlakují. Potom bude probíhat první bodování, při kterém se bude hodnotit  dokonalé odlakování nehtů, na které budou mít soutěžící 15 minut. Poté bude zahájena soutěž, při které budou mít soutěžící 1 hod 15 min. na manikúru a lakování. Při manikúře předvede soutěžící svoji studiovou techniku. Používat se  mohou přípravky všech profesionálních nehtových firem, které jsou registrované na českém trhu. Nově lze používat kovové nástroje k ošetření kutikul. Při lakování bude  jedna ruka nalakována  červeným lakem a na druhé ruce bude vytvořeno francouzské lakování. Červený lak poskytne všem soutěžícím firma Alessandro – podle volby gel-lak nebo strip-lak.

Hodnocení soutěže:
Do poroty budou přizváni zástupci ostatních nehtových firem a vítězky předchozích ročníků.
Hodnotit se bude dodržování pravidel hygieny, úprava nehtů, tvar volného okraje nehtu, dokonalost ošetření  nehtové kutikuly, odlakování, lakování, aplikace laku v oblasti kutikul a celkový vzhled. Pravidla hodnocení se budou používat stejná jako na mezinárodních soutěžích v manikúře.

Odměňování soutěžících:
Soutěžící, kteří se umístí na prvních třech místech, obdrží poháry, diplomy a poukazy na odběry zboží od firmy Alessandro (5.000,- Kč  za 1. místo, 3.000,- Kč za druhé místo a 1.000,- Kč za třetí místo) a další věcné ceny. Zároveň postoupí na mezinárodní zahraniční soutěže.

Soutěž bude hodnotit odborná porota.
Do poroty budou přizváni zástupci ostatních nehtových firem a vítězky předchozích ročníků.

Hlásit se můžete na korespondenční adrese:

Ing. Lenka Konečná
EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o.
Smaragdová 322
CZ-154 00 Praha 5
Tel: +420 602 354 615
Fax: +420 257 941 702

WEB: www.WorldOfBeauty.cz

MANIKÚRA - Přihláška na mistrovství pořádané 15. 3. 2014 v PVA EXPO PRAHA - PRAHA 9 - LETŇANY
při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 JARO