SOUBĚŽNĚ
PROBÍHAJÍCÍ AKCE:
Odborný kontraktační veletrh  dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárků
ZA KOSMETIKOU
OPĚT DO LETŇAN
8. – 9. 9. 2017
LETÁK
VELETRHU
VSTUPENKY SOUTĚŽE PROGRAM
VELETRHU
INFORMACE PRO
NÁVŠTĚVNÍKY
PVA EXPO PRAHA
LETŇANY

SPOLEČENSKÝ PROGRAM – HLAVNÍ PODIUM

PÁTEK  8. 9. 2017 – moderuje Romana Navarová
10.00 – Zahájení soutěže v NAIL DESIGNU
10.05 – Labyrint: Benefiční koncert,
10.20 – Vladimír Mazal: Ájurvédská masáž plosek nohou tibetskou miskou
10.25 – Zahájení celodenní účesové show SOU Praha 8
10.35 – Finalisté soutěže Diamond Fashion Designer
10.45 – Tana Cosmetics: Neodolatelné řasy
11.00 – Vyhlášení výsledků a prezentace modelů mezinárodní soutěže Fashion Games, VOŠON SPŠO Prahy 7
             (Bauer, Topinková)
11.20 – PhDr. Hana Yasminka Šimčíková – www.Yasminka.cz – Použití jílů a marocké hlíny v péči o pleť a tělo,
             detoxikaci, zpevnění pokožky, liftingu, pigmentových skvrn
11.45 – Jan Špilar: MIRIAM (vlasová show)
12.00 – Soutěž Face Airbrush Make up Open - téma Bridal Makeup (nevěsty)
12.45 – „GERnétic miluju, show Michaely Dolinové, Sandry Pogodové, Václava Tobrmana a Aleny Kimlové
             (fragmenty z divadelní šou „Už zase miluju!“)
13.15 – BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD pro výrobky mimořádné kvality
13.25 – Pavel Bauer – vyhlášení 12. Creative Image Team 2018 „GOLDEN GODDES”
13.45 – Přehlídka mladých návrhářů VOŠON na téma „Vůně – Parfémy” (Bauer, Topinková)
14.00 – Pavel Bauer: Mistrovství ČR v make upu na téma „Blue Dahlia”
             Anna Menzelová, prezidentka UK: Pozvání na kosmetický kongres

15.20 – Vyhlášení výsledků Airbrush Make up Open
15.30 – Vyhlášení výsledků Mistrovství ČR v make-upu. Generální partner: Unie kosmetiček.
             Hlavní sponzoři: milujuBIO.cz, MIL cosmetics, Keenwell, Janssen cosmetics, Dinair, Vizart,
             Tana Cosmetics, Wimpernwelle.

             Hlavní mediální partner: Časopis Linda
15.40 – Vinum Therapy: Exkluzivní vinná česká kosmetik zn. VINODERMA
15.50 – Enii nails – novinky
16.00 – Vyhlášení vítězů soutěží v NAIL DESIGNU
16.15 – Vladimír Mazal: Kurkuma nejen pro zdraví

SOBOTA  9. 9. 2017 – moderuje Romana Navarová
09.30 – Soutěž DESIGN LOOK LASHES 2017 – „EGYPT-KLEOPATRA”
10.00 – Zahájení soutěže ,,International Beauty Foot Cup Czech 2017“
10.10 – ICN Beauty & Fitness Cup 2017 – Tomáš Procházkawww.natural-sport.cz
10.40 – Om Dance Academy – škola indického tance
10.45 – Enii nails – novinky
11.00 – ICN Beauty & Fitness Cup 2017www.natural-sport.cz
11.30 – Fashion show s Českymi Miss a Miss Face v čele s Gabrielou Frankovou a Lucií Kovandovou
12.00 – Om Dance Academy – škola indického tance (též 13.00)
12.05 – PhDr. Hana Yasminka Šimčíková – www.Yasminka.cz – Použití jílů a marocké hlíny v péči o pleť a tělo,
             detoxikaci, zpevnění pokožky, liftingu, pigmentových skvrn
12.25 – ICN Beauty & Fitness Cup 2017 – FINÁLEwww.natural-sport.cz
12.40 – For Life: Krásná pleť v každém věku.
12.55 – International Beauty Foot Cup Czech 2017 – vyhlášení vítězů
13.05 – Honza Cigánik, Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Daniela Hejtmánková: 8. ročník
             soutěže „INSPIRACE 2018” – Téma: Balayage & Ombré, Mediální partneři: Linda, VlasyVizáž

14.00 – Štěpánka Podroužková: Fotomakeup 2018 – „Roccoco” líčení s hosty z maskérské školy
             FaZa makeup Amadeus a Costanze

14.30 – TANA Cosmetics: Neodolatelné řasy
14.40 – Vyhlášení vítězů INSPIRACE 2018, cena pro vítěze padesát tisíc korun
14.55 – Módní přehlídka – České modelky
15.15 – DESIGN LOOK LASHES – „EGYPT-KLEOPATRA” vyhlášení vítězů
16.00 – Vladimír Mazal: Ájurvédská masáž plosek nohou tibetskou miskou

DÁLE Z PROGRAMU VYBÍRÁME NA STÁNCÍCH VYSTAVOVATELŮ

Stánek Alessandro: VIP osobnosti Česka
Stánek České podiatrické společnosti: odborné poradenství zdarma
Stánek APR: praktické ukázky masáží
Stánek Yasmína: destilace přírodních bylin

ODBORNÝ PROGRAM – KONFERENČNÍ SÁL S1

PÁTEK  8. 9. 2017
10.15–14.00 – WORKSHOP ČESKÉ PODIATRICKÉ SPOLEČNOSTI www.podiatrie.cz
             Dermatologické problémy v praxi pedikérky

ODBORNÝ PROGRAM – SALONEK S2

PÁTEK  8. 9. 2017
10.15 – Asociace pracovníků v regeneraci: „Nové trendy v regeneraci a wellness” letošní trendy
             v pohybových aktivitách, při koupání a stravování
11.20 – Česká asociace saunerů „Zážitkové saunování v programu wellness centra a trendy 2017”
12.20 – Zdeněk Hajný: Poutník za světlem – Audiovizuální projekce – www.zdenekhajny.com
12.40 – Ing. Michaela Lusílija Makulová: Krásu ženství rozzáří vůně éterických olejů – téma krásy,
             která každou ženu prostupuje zevnitř. www.aromaterapie.cz/institut/
14.40 – Diochi: Detoxikace a regenerace s Diochi

SOBOTA  9. 9. 2017
10.20 – Milan Gelnar: Zdraví podle zvěrokruhu. Známý astrolog o principech, jak pečovat o své zdraví
             dle kosmické DNA aneb podle informací zakódovaných v horoskopu
11.25 – Zdeněk Hajný: Poutník za světlem – Audiovizuální projekce – www.zdenekhajny.com
11.45 – Hanna Mária: AROMATERAPIE V DOTECÍCH SVĚTLA – nevšední pojetí aromaterapie pro všední dny,
             aneb jak si rozjasnit svůj život pomocí duchovní síly rostlinek
12.50 – Pigmetace „Microblading”. Fakta a mýty
13.15 – Om Dance Academy – škola indického tance
13.45 – ČESKÁ AROMATERAPEUTICKÁ SPOLEČNOSTwww.aromaspol.cz
13.45 – PhDr. Hana Yasminka Šimčíková – HYDRATACE pleti pomocí aromaterapie (květinových vod)
14.45 – Celostní přístup v kosmetické péči a nová řada Beauty Energy

SOUTĚŽNÍ PODIUM

PÁTEK  8. 9. 2017
10.00 – České a mezinárodní mistrovství v NAIL DESIGNU

SOBOTA  9. 9. 2017
09.30 – DESIGN LOOK LASHES – „EGYPT-KLEOPATRA” – soutěž v prodlužování a zdobení řas
10.00 – „International Beauty Foot Cup Czech 2017”

PODIUM PRO ÚČESOVOU TVORBU

Účesy SOU kadeřnické Praha 8 Karlín – pátek i sobota

 


PRO VAŠE DĚTI ZAJIŠŤUJEME DĚTSKÝ KOUTEK.

Změna programu vyhrazena.

KOSMETICKÝ VELETRH – O NÁS – KONTAKTY
EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o., Smaragdová 322, CZ - 154 00 Praha 5
Tel.: +420-257 941 691, Fax: +420-257 941 702, GSM: +420-602 354 615