SOUBĚŽNĚ
PROBÍHAJÍCÍ AKCE: display: block
Výstava obytných automobilů a karavanůdisplay: block
ZA KOSMETIKOU
OPĚT DO LETŇAN
8. – 9. 9. 2017
LETÁK
VELETRHU
VSTUPENKY SOUTĚŽE PROGRAM VELETRHU INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY PVA EXPO PRAHA
LETŇANY

SPOLEČENSKÝ PROGRAM – HLAVNÍ PODIUM

PÁTEK  10. 3. 2017 – moderuje Romana Navarová
10.00 – Salonní nail art, juniorský nail art a body art – Pin Up Style, Tip Box – zahájení soutěží
10.05 – Špendlení juniorů na živý model – „Ve znamení zvěrokruhu” – zahájení soutěže

10.15 – Pro sdružení Labyrint – charitativní vystoupení známých interpretů
10.15 – Zahájení účesové tvorby SOU Praha 8-Karlín
10.20 – Vladimír Mazal: Indické ájurvédské snéhan masáže
10.45 – Kadeřnické učiliště Praha 8 Karlín a Jan Cigánik: „Pozvánka na koncert” (show)
11.05 – Finalisté soutěže Diamond Fashion Designer 2017
11.15 – For Life: Působení superaktivních látek nové generace v kosmetické péči
11.40 – Liftingová péče o pleť pomocí luxusní inovativní řady Yasminka – PhDr. Hana Yasminka Khlaif – www.yasminka.cz
12.05 – Jan Špilar: Best of Edward
12.20 – Enii nails: Novinky
12.30 – Pavel Bauer a DINAIR představí nové techniky líčení Airbrush a partnery soutěže
12.40 – Lucie Loudinová: „Casual elegance” – Téma líčení mistrovství v Düsseldorfu
12.50 – Přehlídka Vyšší odborné školy oděvního návrhářství Praha 7–„Transformace”
13.10 – Prezentace špendlení juniorů na živý model – „Ve znamení zvěrokruhu”
13.20 – Vyhlášení výsledků: Body art a nail art juniorů, salonní nail artu a tip box
13.30 – Pavel Bauer: CREATIVE IMAGE TEAM 2017 „Dark Desire” – zahájení týmové soutěže-účesy
14.15 – Špendlení juniorů na živý model – „Ve znamení zvěrokruhu” – vyhlášení vítězů
14.30 – Pavel Bauer: CREATIVE IMAGE TEAM 2017 „Dark Desire” – zahájení týmové soutěže-líčení
15.15 – Pavel Bauer a Romana Topinková: show na téma „Creative Image Team 2017”
15.30 – Pavel Bauer: CREATIVE IMAGE TEAM 2017 – Awards
15.35 – Tanity – presentation
15.45 – Tana Cosmetics – Cherry and Nude – trendy líčení rtů
16.00 – Vladimír Mazal: Indické ájurvédské snéhan masáže

SOBOTA  11. 3. 2017 – moderuje Romana Navarová
10.00 – Finále juniorských soutěží-účesová tvorba a make-up: „Pin Up Style”
10.00 – Ing. Petr Štál, Ph.D – „Dlouhovláska Hair Extensions Award 2017”
10.10 – NATUR-SPORT.cz: Beauty & Fitness Cup 2017 – soutěž v naturálním fitness

10.40 – Vladimír Mazal: Indické ájurvédské snéhan masáže
11.00 – NATUR-SPORT.cz: Beauty & Fitness Cup 2017 – 2. část
11.25 – Prezentace účesů juniorů KALIBR CUP, téma: „Pin Up Style”

11.30 – Fashion Island prezentují nejkrásnější dívky Česka: Česká Miss Lucie Kovandová, Česká Miss
             Karolina Mališová, Miss Face 2016 Nikola Uhlířová, Miss bikiny a II.
             Vicemiss Miss Face 2016 Zuzana Straková a další

12.00 – Liftingová péče o pleť pomocí luxusní inovativní řady Yasminka – PhDr. Hana Yasminka Khlaif – www.yasminka.cz
12.30 – Tana Cosmetics – Cherry and Nude – trendy líčení rtů
12.45 – Prezentace make-upu juniorů KALIBR CUP, téma: „Pin Up Style”
12.50 – NATUR-SPORT.cz: Beauty & Fitness Cup 2017 – finále

13.15 – Honza Cigánik, Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková: „INSPIRACE 2018” – vyhlášení
             tématu prestižní kadeřnické soutěže
13.30 – Pin Up Style“: vyhlášení výsledků: účesová tvorba, make-up, nail art
13.40 – České modelky: Fashion show
14.00 – Štěpánka Podroužková: Fotomake-up 2017 –„Avantgarde”
15.15 – Módní přehlídka – Svatebni salon Delta
15.45 – Vladimír Mazal: Kurkuma, nejen jako koření, ale i pro krásu pleti
16.00 – „Dlouhovláska Hair Extensions Award 2017” – vyhlášení výsledků soutěže

DÁLE Z PROGRAMU VYBÍRÁME NA STÁNCÍCH VYSTAVOVATELŮ

Stánek Tana Cosmetics: ukázky líčení Ilony Pavlatové
Stánek SpaRitual: Ukázky tělových ritualů, spa manikúry, zdobení a diagnostika nehtů.
Stánek Česká podiatrická společnost: Poradenství v oblasti preventivní a rekondiční péče o nohu

ODBORNÝ PROGRAM – KONFERENČNÍ SÁL S1

PÁTEK  10. 3. 2017
10.00 – WORKSHOP ČESKÉ PODIATRICKÉ SPOLEČNOSTI www.podiatrie.cz

ODBORNÝ PROGRAM – SALONEK S2

PÁTEK  10. 3. 2017
10.15 – Nové trendy ve wellness. Zážitkové saunování a procedury ve SPA (Pavel Hofrichter)
11.20 – Hanna Maria: Vůně Vašeho domova. Energetická aromaterapie v běžném životě.
             Míchání olejů podle terapeutických karet
12.30 – Asociace pracovníků v regeneraci – „Rolfterapie” – pomoc bolavým zádům
13.00 – Diochi – Bc. Barbora Jankovská: – Komplexní detoxikační péče Diochi
13.30 – BiOrganica: Opalovací krémy a ochranné UV faktory z čisté přírody.
13.50 – Ing. Lubica Kuttnerová: Zdravé střevo-zdravé tělo (O nejstarší probiotické kultuře)
14.20 – Asociace českých aromaterapeutůwww.aromaterapie.cz, Ing. Michaela Lusílija Makulová: Harmonie začíná
             změnou uvnitř. aneb jak používat aromaterapii k jemné vnitřní proměně. Aromaterapie v nové době a nejen pro mladou
             generaci, využití jemného přístupu i hlubokého působení přírodních bylin.

SOBOTA  11. 3. 2017
10.30 – Milan Gelnar: Ezoterika versus materiálno aneb jak být spokojený, šťastný a v harmonii... O věcech mezi nebem
             a zemí bude přednášet známý astrolog Milan Gelnar. Seznámí s principy lidského bytí a nutnosti propojení krásy
             světa vnitřního s krásou světa vnějšího. Jinými slovy krása těla, bez krásy ducha, je jen dočasná. Aneb jak se nestát              karikaturou sebe sama. Přednáška vychází z prastaré moudrosti a uplatnění Hermova pravidla: „Jan nahoře,
             tak dole – jak uvnitř, tak vně!”
11.45 – Energy: Celostní přístup v kosmetické péči a nová řada BEAUTY ENERGY
13.15 – Zázrak jménem ASTAXANTHIN ALGAMO – Martin Dobřichovský a Veronika Likóová
13.45 – ČESKÁ AROMATERAPEUTICKÁ SPOLEČNOSTwww.aromaspol.cz
13:45–14:30 Veronika Čížková – Cosmetics ATOK International s.r.o. – přírodní fluidy a séra – jejich použití
             a účinky na pleť (www.Originalatok.cz)
14:30–15:15 PhDr.Hana Yasminka Khlaif – praktická aromaterapie-synergické míchání esenciálních olejů,
             aromaterapeutické receptury (www.Yasminka.cz)
15:15–16:00 Ing.Helena Hlavatá – interiérové biovůně a jejich působení na naší emoční pohodu (www.Alhambra.cz)

SOUTĚŽNÍ PODIUM 2

PÁTEK  10. 3. 2017
10.00 Mistrovství ČR v salónním nail artu, Klasický 2D nail art „Pin Up Style”
10.00 Malování na tělo – body art „Pin Up Style”
11.00 Zahájení mistrovství v manikúře

SOBOTA  11. 3. 2017
10.00 Juniorský pohár v ÚČESOVÉ TVROBĚ – téma „Pin Up Style”
11.25 Juniorský pohár v MAKE–UPU – téma „Pin Up Style”

SOUTĚŽNÍ PODIUM 3

PÁTEK  10. 3. 2017
10.00 Špendlení finalistů designerské soutěže AR JUNIOR 2017 „Ve znamení zvěrokruhu“

SOBOTA  11. 3. 2017
10.00 Soutěž v prodlužování vlasů: www.Dlouhovláska.cz

PODIUM PRO ÚČESOVOU TVORBU

Účesy SOU kadeřnické Praha 8 Karlín – pátek i sobota

 


PRO VAŠE DĚTI ZAJIŠŤUJEME DĚTSKÝ KOUTEK.

Změna programu vyhrazena.

 

KOSMETICKÝ VELETRH – O NÁS – KONTAKTY
EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o., Smaragdová 322, CZ - 154 00 Praha 5
Tel.: +420-257 941 691, Fax: +420-257 941 702, GSM: +420-602 354 615